Англійська мова розробки уроків та методичні рекомендації - Нова українська школа - 2022
Іграшки. Урок 4
Мета уроку
навчальна: повторити та систематизувати раніше вивчений лексичний та граматичний матеріал теми, удосконалювати вміння учнів уживати граматичні структури «I have got…?»It is …. монологічному мовленні;
удосконалювати навички читання, письма вивчених букв;
розвиваюча: розвивати навички розумінні на слух нових мовленнєвих конструкцій; розвивати пізнавальну активність школярів, логічне мислення, мовленнєву здогадку пам'ять, увагу, уяву учнів. продовжувати формувати вміння планувати дії й застосовувати вивчений матеріал.
виховна: забезпечувати в учнів аналіз їхньої начальної діяльності через використання рефлексії «My work», забезпечувати фізичний розвиток учнів через використання фізкультхвилинки, виховувати бережливе ставлення до іграшок; прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови, наполегливість у подоланні труднощів.
Тип уроку: урок узагальнення знань.
Принципи навчання: наочності, свідомості, посильності, комунікативності.
Методи навчання: наочність, ілюстрація, демонстрація, бесіда.
Засоби навчання: наочність, малюнки, індивідуальні картки, пазли, ноутбук.
Обладнання: картки із буквами, малюнок іграшок, автобус, роздатковий матеріал, магазин, пазли, лего.
Підручник: Т. Будна «Англійська мова» 1 клас.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання
T: Stand up, please. Good morning, children.
Ps: Good morning, teacher.
T: Say «Good morning» to our guests
повертаються до гостей і вітаються
2. Повідомлення теми і мети уроку.
T: Today we will travel by bus. Ви ж любите подорожувати? То ж ми сьогодні вирушимо у подорож до країни Іграшок. У нас з вами буде вважливе завдання, поповнити магазин іграшок «Toy schop», але, щоб це зробити нам потрібно пройти всі станції, які будуть на нашому шляху.
- Дітки, що потрібно для того, щоб почати нашу подорож? (…)
Звичайно, гарний настрій, ваші знання!
3. Фонетична розминка «Good morning»
- Давайте налаштуємо наш язичок на вивчення англійської мови.
Ps: Apples here,
Apples there,
Apples, apples,
Avery where!
Let' s go!
ІІ. Основна частина
1. Повторення лексичних одиниць «Bus»
Для того, щоб вирушити нам потрібно посадити пасажирів автобусу на свої місця.
It's a bear.
It's a dog.
It's a cat.
It's a here.
2. Повторення вивчених букв англійського алфавіту та лексичних одиниць.
Наша перша зупинка «ABC Station»
1) Складіть букву і малюнок
It's a ball. The letter B.
2) Знайдіть і обведіть вивчені букви. (картки)
«Station dance and sing!».
Фізкультхвилинка
Cat Pete
3. Повторення назв цифр Лего картки
«Number Station»
1) Повторили усно (малюнки на дошці)
2) Робота з лего
«Toys Station»
4. Повторення лексичних одиниць з вивченої теми
Діти дістають з коробки картки і відповідають: I have got four dolls…
ІІІ. Заключна частина уроку
Ось ми вже й доїхали до магазину «Finish Station».
1. Підсумок урок
- Діти, чи сподобався вам наш урок?
- А що найбільше?
2. Самооцінювання (магазин)
Виберіть іграшку, яка на вашу думку відповідає вашій роботі на уроці і заповніть магазин.
Працював дуже добре
працював добре
потрібно додатково попрацювати.