Англійська мова розробки уроків та методичні рекомендації - Нова українська школа - 2022
Іграшки. Урок 3
Мета:
навчальна: активізувати навички вживання лексико—граматичного матеріалу за темами «Іграшки», «Кольори». Практикувати вживання граматичної структури «I have got…».
pозвиваюча: формувати комунікативну компетентність; pозвивати увагу і навички усного мовлення, сприяти формуванню артистичних здібностей учнів.
виховна: виховувати старанність, бережливе ставлення до іграшок, інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: flash-cards «ABC», малюнки по темі «Іграшки», плакат «Кольори», аудіо запис.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
ІІ. Привітання
T: Good morning dear children I’m glad to see you!
P: Good morning teacher! We are glad to see you too! (hallo song)
T: How are you today?
P1: I am fine, thank you.
P2: I am so-so.
1. Фонетична розминка.
Вчитель розповідає казку (Mister tongue)
— Одного разу у Mr Tongue був чудовий настрій. Надворі світило сонечко, співали пташки: [vi: — vi: — vi:]. Mr Tongue вирішив зробити зарядку. Спочатку він покректав трішки: [k — k — k], потім легенько підстрибнув [t — t — t], потім трохи сильніше: [d — d — d]. Далі він виглянув у двір і уважно оглянув зовні вхідні двері (язик рухається по зовнішній лінії губ). Ще раз послухав, як співають пташки, і побіг купатися.
2. Мовна розминка
— Repeat after me.
Balls and dolls
Dolls and balls
I have got
Many toys.
— Repeat altogether.
ІІІ. Основна частина уроку
1. Оголошення теми і мети уроку ,повторення лексичних одиниць
T: діти, щоб повторити іграшки нам потрібно покликати ведмедика Teddy bear, який мешкає в іграшковому магазині. Repeat after me-one, two, three fany Teddy come to me! Діти називають картинки з іграшками за зразком: It is a ball.
2. Гра «Give me please»
(діти просять картинку з певним зображенням іграшок)
P1 - give me please a doll
P2 - give me please a car
Після того як діти отримали картинку вони розповідають яку іграшку вони мають використовуючи конструкцію «I have got».
3. Вправа «What colour is it?»
4. Гра «What is missing?»
(Учитель ховає іграшку, а учні повинні вгадати її)
5. Фізкультхвилинка
(Пісенька - танок «make a circle»)
6. Повторення вивчених букв
(Вчитель показує карточки з буквами, а учні по черзі називають їх. Написання букв в повітрі)
Гра «Впіймай звук»
Вчитель називає слова а учні повинні, почувши звук Bb, заплескати в долоні (ball, bus, boy)
IV. Заключна частина уроку
1. Підсумок уроку
- Які назви іграшок ви знаєте? Назвіть їх англійською.
- Що сподобалось на нашому уроці?
2. Пісенька
T: let’s sing our «Good-bye song»