Англійська мова розробки уроків та методичні рекомендації - Нова українська школа - 2022

Іграшки. Кольори. Урок 2

Цілі:

Навчальні: Закріпити вживання назв вивчених 10 кольорів, тренувати вживання запитання Is it red? та давати відповіді Yes, it is./ No, it isn’t, вчити висловлювати свої вподобання щодо кольору, повторити назви іграшок.

Розвивальні: розвивати навички усного мовлення, аудіювання, читання, діалогічні навички, вміння сприймати інформацію на слух, вміння ефективно співпрацювати у парі, увагу, уяву, пам’ять, лексичну здогадку учнів.

Виховні: виховувати культуру спілкування, повагу до друзів та однокласників.

Тип уроку: урок формування компетенцій та базових компетентностей.

Методи: ігровий, пояснювально-ілюстративний, інтерактивні.

Обладнання: картки з зображенням кольорів (red, yellow, blue, green, grey, black, brown, white, orange, purple), відео запис пісні «The Rainbow Colour Song» та «Toy Song For Kids», завдання до пісні, чарівний мішечок з іграшками , кольорові олівці, картки «Bingo. Colours», кольорові сліди ніг з картону для фізхвилинки.

Хід уроку

I. Вступна частина.

1. Оргмомент. Привітання Організація класу до уроку.

Т: Good morning, good morning, good morning to you.

Good morning, good morning I’m glad to see you.

Р: Good morning, good morning, good morning to you.

Good morning, good morning I’m glad to see you too.

2. Мовна розминка.

Вчитель та учні по колу запитують один в одного «How are you?» та відповідають «I`m fine, thank you.»

3. Фонетична зарядка.

Tongue Exercises. (учні разом з вчителем виконують зарядку для язичків)

4. Повідомлення теми і мети уроку.

II. Основна частина.

1. Уведення в іншомовну атмосферу

T: Let’s start our lesson. First, let`s listen «The Rainbow Colour Song»

(Учні прослуховують пісню, підспівуючи, потім виконують завдання до неї).

2. Активізація лексичного матеріалу теми:

- Вчитель показує різнокольорові олівці, учні називають колір.

- Гра «Yes\No» - тренування вживання запитання Is it red? та давати відповіді Yes, it is./ No, it isn’t. (знову використовуються кольорові олівці.)

3. Фізхвилинка. «Coloured Feet».

- Лексична гра «Бінго. Кольори»

4. Повторення назв іграшок. Робота з лексикою.

T: I have a magic bag for you/У мене для вас є чарівна торбинка. В ній знаходиться те, чим люблять гратися усі діти. Що це може бути?

Р: Іграшки.

T: Right. Toys. Let`s remember their names. What is this? (вчитель по одній дістає іграшки , діти називають їх.)

Гра «What is Missing?»/«Що зникло?»

Розставляю іграшки перед учнями і вимовляю їх назви. Учні повторюють за мною. Потім учні заплющують очі, а учитель ховає одну з іграшок . Учні розплющивши очі мають вказати, якої іграшки не вистачає.

III. Заключна частина.

Т: І на завершення Let`s listen one more song. «Toy Song For Kids».

1. Рефлексія:

- Що сподобалось на уроці,?

- Що не сподобалось?

2. Підсумок.

T: Thank you for your hard work. You are great today.